Pożyczki unijne dla przedsiębiorców

Informujemy, że dziś tj 30 września br. odbędzie się spotkanie dla przedsiębiorców, zainteresowanych otrzymaniem unijnej pożyczki na rozwój firmy. Organizator – Szczeciński Fundusz Pożyczkowy.

Źródło: freepik.com

Spotkanie odbędzie się 30 września br. w godz. 13.00- 15.00 w Starej Rzeźni przy ul. Wendy 14 w Szczecinie.

Podczas prezentacji przedsiębiorcy otrzymają informacje o tym: kto może starać się o pożyczkę, na jakich warunkach jest ona udzielona, dlaczego jest atrakcyjniejsza od pożyczek komercyjnych itp. Wysłuchają także wystąpień przedstawicieli firm, które już z takiego wsparcia skorzystały.

Pożyczki są udzielane w ramach instrumentu finansowego „Pożyczka Inwestycyjna PLUS”  z Funduszy Pomorza Zachodniego JEREMIE 2 

Szczeciński Fundusz Pożyczkowy jest miejską spółką i jednocześnie liderem konsorcjum składającego się z czterech funduszy pożyczkowych działających na terenie województwa zachodniopomorskiego. Spółka istnieje od 2004 r. Od tego czasu wspiera lokalnych przedsiębiorców, wspólnoty mieszkaniowe i organizacje pozarządowe poprzez udzielanie korzystnych pożyczek. 

Do tej pory spółka udzieliła już łącznie około 400 pożyczek na kwotę 130 mln zł dla firm. Beneficjentami dotacji były m.in. takie znane miejsca w Szczecinie jak Kompleks Posejdon, Vulcan Training Centre, Hotel Gryf, apartamentowiec Black Pearl, Centrum Hotel Vulkan, lodziarnia Marczak czy restauracja Ceglana i ONLY Kebab. 

Więcej na stronie: fundusz.szczecin.pl