Konkurs „Nasza gmina mistrzem samospisu”

Rusza akcja promocyjna pt. „Nasza gmina mistrzem samospisu” organizowana przez Urząd Statystyczny w Szczecinie ma na celu promowanie metody samospisu internetowego w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 oraz zachęcenie rolników z województwa zachodniopomorskiego do aktywnego udziału w badaniu poprzez wypełnienie formularza internetowego na stronie: spisrolny.gov.pl.Akcją objęte są wszystkie gminy z województwa zachodniopomorskiego, które dzielimy zgodnie z podziałem statystycznym na 4 grupy:

  • gminy wiejskie;
  • gminy miejskie;
  • miasta;
  • obszar wiejski.

W każdej grupie wygrywają trzy gminy, w których według stanu na 13.11.2020 r. godz. 16.00 zanotowano najwyższy wskaźnik realizacji samospisu internetowego rolników. Nagrodami są:

  • za 1. miejsce – ładowarka indukcyjna, 1 zestaw piłek: piłka nożna, piłka do koszykówki, piłka do siatkówki wraz z siatką, zestaw gadżetów spisowych;
  • 2. i 3. miejsce – po 1 zestawie piłek składający się z piłki nożnej, piłki do koszykówki, piłki do siatkówki wraz z siatką, zestaw gadżetów spisowych.

Zwycięskie gminy przekażą otrzymane nagrody do wybranej placówki tj. szkoły, świetlicy lub innej palcówki opiekuńczej, oświatowej lub kulturalnej, zestaw gadżetów spisowych. Więcej informacji na temat akcji zamieszczonych jest w regulaminie do pobrania poniżej.Lista załączników: REGULAMIN „Nasza gmina mistrzem samospisu”  20.53 KB