#TikTokowePomorzeZachodnie – konkurs z atrakcyjnymi nagrodami!

TikTok to platforma społecznościowa, która cieszy się olbrzymią popularnością wśród młodych osób. Konkurs marszałka naszego województwa #TikTokowePomorzeZachodnie zachęca do pokazania piękna naszego regionu, interesujących aktywności oraz zaprezentowania ciekawych osób. Do wygrania atrakcyjne nagrody, w tym iPhone 14 Pro Max.

– Jako region o olbrzymim potencjale turystycznym mamy wiele do zaoferowania i chcemy to pokazywać na różne sposoby, tym razem w formie, którą najlepiej znają młodzi – TikToka . Mam nadzieję, że odkryjemy utalentowanych twórców, którzy opowiedzą o Pomorzu Zachodnim. – zachęca Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

Konkurs pozwoli wyłonić kreatywne i twórcze osoby, a zwycięzcy będą mieli szansę na wygranie atrakcyjnych nagród.

Zasady konkursu #TikTokowePomorzeZachodnie:
TikTok powinien być nagrany na Pomorzu Zachodnim, trwać maksymalnie jedną minutę i prezentować miejsca, aktywności pozwalające ciekawie spędzić czas lub interesujące osoby. Film należy opublikować w swoim kanale w serwisie TikTok, oraz promować w swoich kontach w takich mediach społecznościowych. Materiały należy oznaczyć w serwisie TikTok: @PomorzeZachodnie (oznaczenie naszego profilu), oraz hasztagiem #PomorzeZachodnie, #TikTokowePomorzeZachodnie. Pozwoli nam to szybko odnaleźć konkursowe treści.

Należy też wypełnić formularz konkursowy dostępny na stronie https://ankiety.wzp.pl/index.php/386628 oraz zapoznać się z Regulaminem zamieszczonym na http://gabinet.wzp.pl/biuro-komunikacji.

Najlepsze TikToki i ich autorzy pojawią się w mediach społecznościowych Pomorza Zachodniego.

Nagrodami są:
• I miejsce: iPhone 14 Pro Max 256 GB
• II miejsce: System stabilizujący FeiyuTech Vimble 3, Mikrofon Krawatowy Bezprzewodowy Podwójny USB C do telefonu Ulanzi J12, Lampa Pierścieniowa KODAK RM001
• III miejsce: System stabilizujący FeiyuTech Vimble 3

Wyróżnieniami za trzy kolejne miejsca są Lampy Pierścieniowe KODAK RM001.

Przy ocenie tiktoków, będzie brana pod uwagę atrakcyjna i nowoczesna forma, sposób narracji, a także lokalizacja, w której zrealizowano nagranie, użycie trendów. Liczy się także sposób promocji tiktoka i jego odbiór przez widzów: liczba polubień, komentarzy, ile razy filmik został obejrzany.

Konkurs trwa od 7 lutego 2023 r do 28 lutego 2023 r. Informacja o Laureatach konkursu zostanie podana do dnia 10.03.2023 r. na stronie internetowej pod adresem https://gabinet.wzp.pl/biuro-komunikacji oraz na https://www.facebook.com/PomZachodnie/ oraz TikToku Pomorza Zachodniego.

Źródło: www.wzp.pl