Zaproszenie na szkolenia dla NGO w zakresie pozyskiwania mikrodotacji

Masz pomysł na to, jak zaktywizować lokalną społeczność? Szukasz środków finansowych na realizację inicjatyw Twojej organizacji? A może wraz ze znajomymi chcecie zorganizować akcję, do której zaprosicie mieszkańców swojej miejscowości? Mikrodotacje NOWEFIO są właśnie dla Was!

plakat

Wniosek bez tajemnic – jak pozyskiwać małe granty przez NGO

Zapraszamy na szkolenie stacjonarne, podczas którego trenerka Magdalena Rogojsza (Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Szczecin) opowie o tym, jak:

  • przekształcić pomysł we wniosek,
  • czytać i wypełnić wniosek,
  • od czego zacząć wypełnianie wniosku,
  • co to jest cel i rezultat projektu – przedstawienie logiki projektowej,
  • jak konstruować budżet,
  • zapewnienie dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami – o co chodzi?
  • jak zwiększyć swoje szanse na otrzymanie grantu – praktyczne wskazówki.

Szkolenie odbędzie się w czwartek, 16 marca br. w godz. 15:00-20:00 w Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Wojska Polskiego 28.

Grupa odbiorców: przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej (fundacji, stowarzyszeń, kół gospodyń wiejskich, itd.) z regionu szczecińskiego (z powiatów: M. Szczecin, M. Świnoujście, goleniowski, gryficki, kamieński, policki). Dodatkowo podmiot musi mieć swoją siedzibę na terenie wyżej wymienionych powiatów.

Zgłoszenia: Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem formularza internetowego https://bit.ly/3I8Rhqd lub telefonicznie pod nr tel. 516 702 312 do 1 marca 2023 r., godz. 16.00.

UWAGA!: Wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona. Z osobami wysyłającymi formularz zgłoszenia skontaktują się pracownicy OWES Szczecin celem uzupełnienia dokumentacji formalnej związanej z uczestnictwem w szkoleniu.

Kontakt: Katarzyna Nowak – Doradczyni podstawowa i Animatorka OWES Szczecin, 516 702 312, katarzyna.nowak@aktywneowes.pl, www.owesszczecin.pl

Szkolenie jest bezpłatne, realizowane w ramach projektu „SZOWES – OWES w regionie szczecińskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020