Dni Współpracy Polsko – Niemieckiej

Pod koniec października odbędzie się impreza, która wypełni szereg wydarzeń o charakterze gospodarczym, edukacyjnym, kulturalnym i społecznym. Właśnie ruszyła rejestracja na trzecią edycję Dni Współpracy Polsko-Niemieckiej.

Celem wydarzenia jest wyeksponowanie codziennych wspólnych działań instytucji i mieszkańców obu krajów, dalszy rozwój wzajemnych relacji oraz inicjowanie nowych projektów w ramach szeroko rozumianej współpracy.

Dni Współpracy Polsko-Niemieckiej odbędą się w dniach 23-26 października br.

Na początek Konferencja Transgraniczna Partnerschaft und Business, która w dużej mierze dedykowana jest branży: transport – spedycja – logistyka oraz 90. Polsko-Niemieckie Forum Przedsiębiorców organizowane przez Centrum Usługowo-Doradcze w Euroregionie Pomerania. Warto zwrócić uwagę także na Giełdę Kontaktów i Doradztwa organizowaną przez Punkt Kontaktowo-Doradczy dla polskich i niemieckich obywateli i Polsko – Niemieckie Forum Oświatowe.

Aby zarejestrować się na wydarzenia w ramach Dni Współpracy Polsko-Niemieckiej wystarczy wypełnić formularz elektroniczny dostępny na stronie www.dwpn.eu. Zachęcamy również do pobrania aplikacji dedykowanej wydarzeniu. 

Źródło: szczecin.eu