Dni Współpracy Polsko-Niemieckiej

21 października startuje 4. edycja imprezy, która buduje i nieustannie wzmacnia poczucie wspólnoty w obszarze pogranicza. Warto zapamiętać adres www.dwpn.szczecin.eu. Na początek live stream z inauguracji wydarzenia oraz z konferencji poświęconej nauce języka sąsiada.

Do zobaczenia… w sieci!

Z uwagi na pandemię tegoroczne Dni Współpracy Polsko-Niemieckiej odbędą się w Internecie. Impreza będzie miała charakter wideokonferencji na platformie ZOOM oraz wydarzeń udostępnionych on-line, w tym także transmisji live stream z oficjalnej inauguracji imprezy oraz konferencji poświęconej nauce języka sąsiada z udziałem ekspertów. Dlatego warto zaglądać na stronę internetową wydarzenia oraz śledzić miejskie profile w mediach społecznościowych.

Co w programie?

W ramach tegorocznych DWPN zaprezentowane zostaną osiągnięcia trzech polsko-niemieckich projektów realizowanych przez Miasto Szczecin, które od lat wspierają rozwój Transgranicznego Regionu Metropolitalnego Szczecina. To synonim partnerstwa, efektywności i innowacji. W programie nie zabraknie również wydarzeń o charakterze gospodarczym, biznesowym i edukacyjnym przygotowanych przez naszych wieloletnich partnerów po stronie polskiej i niemieckiej.

Zarejestruj się!

Każdy kto chce wziąć udział w internetowych warsztatach, spotkaniach i forach może to zrobić. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i zarejestrować się na stronie: https://dwpn.szczecin.eu/formularz-zgloszeniowy

Inne atrakcje

Zachęcamy również do udziału w licznych wydarzeniach towarzyszących z zakresu kultury i sztuki, zarówno w formie on-line jak i organizowanych w tradycyjny sposób. Tegoroczne Dni Współpracy Polsko-Niemieckiej odbędą się w dniach 21-23 października br. Warto wspomnieć, że tegorocznej odsłonie DWPN towarzyszą jubileusze partnerstwa Szczecina z niemieckimi miastami: 10-lecie z Greifswaldem oraz 30-lecie z Bremerhaven.