Europejskie Dni Pracodawców 2022

Szanowni Państwo,

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie zaprasza na cykl spotkań online w ramach Europejskich Dni Pracodawców 2022, które odbędą się w dniach 16-20 maja 2022 r.

W tegorocznej edycji zaplanowaliśmy trzy spotkania, których harmonogram wraz z linkiem do zapisów na poszczególne wydarzenia umieściliśmy poniżej.

Wraz z zaproszonymi ekspertami z Państwowej Inspekcji Pracy, Powiatowego Urzędu Pracy w Szczecinie i Komendy Wojewódzkiej Policji podejmiemy kwestie związane z legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem cudzoziemców oraz dobrymi praktykami dotyczącymi zapobieganiu handlowi ludźmi.

Dodatkowo, poruszymy tematy dotyczące rozwoju i inwestycji w firmie – podpowiemy, jakie rozwiązania dofinansowane z funduszy i programów publicznych funkcjonują na rynku, jak ubiegać się o refundację kosztów szkoleń, oraz jak pozyskać środki na dostosowanie stanowiska pracy.

Na każde spotkanie obowiązują oddzielne zapisy, ilość połączeń jest ograniczona, warunkiem uczestnictwa jest kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia na naszej stronie internetowej https://www.wup.pl/pl/dla-bezrobotnego/ciipkz-poradnictwo-zawodowe/aktualnoci/zapraszamy-na-europejskie-dni-pracodawcow-2022/

  1. Praktyczne aspekty zapobiegania handlowi ludźmi i zjawiskom z nim powiązanym

Termin: 18 maja 2022 r. godz.: 11:00-12:00

Prowadzący: Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie


Zapisy do 17 maja pod linkiem: https://bit.ly/handelludźmi

  1. Legalne zatrudnienie obywateli Ukrainy na zachodniopomorskim rynku pracy

Termin: 19 maja 2022 r. godz.: 11:00-12:30

Prowadzący: Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Zapisy do 18 maja pod linkiem: https://bit.ly/legalzatrudnienieobUkrainy

  1. Dofinansowania dla pracodawców ze środków unijnych i programów zewnętrznych – zadbaj o warunki pracy i zdrowie pracowników, podnieś ich kwalifikacje i pozyskaj kapitał na rozwój firmy

Termin: 20 maja 2022 r. godz.: 11:00-12:00

Prowadzący: Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Zapisy do 19 maja pod linkiem: https://bit.ly/dofinansowaniadlapracodawcow