Brawa dla Stargardu

Stargardzkie Centrum Nauki dopiero co świętowało rok działalności, a już może zapisać na swoim koncie kolejną ważną nagrodę. Tym razem zrewitalizowana kamienica przy ul. Bolesława Chrobrego 21 została doceniona w prestiżowym konkursie „Budowa Roku 2021”. Za realizację tej inwestycji Stargardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego otrzymało nagrodę III stopnia.

Wszystkie obiekty zgłoszone do rywalizacji zostały szczegółowo ocenione przez jury. Specjaliści z branży budowlanej brali pod uwagę m.in. funkcjonalność obiektu, jakość wykonania robót, zastosowanie nowoczesnych materiałów i rozwiązań techniczno-technologicznych, wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko oraz spełnienie wymagań bhp. Nasze STBS wyróżniono w kategorii „Obiekty przebudowane i rewitalizowane o wartości do 23 mln zł”. Organizatorem konkursu był Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa.

FILARY nie zwalniają tempa. Jeszcze do środy (28.09.) można głosować na SCN w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”. Szczegóły tutaj. Z kolei kilka miesięcy temu właśnie dzięki wsparciu internautów placówka zdobyła tytuł „Inwestycja z perspektywą”, pokonując 160 projektów z całej Polski. Więcej o tym sukcesie tutaj.

biały budynek